Kindlustus

Kindlustusfirmad: Kuidas valida õige kindlustusselts?

Kindlustusfirmad

Kui otsid kindlustusfirmat, siis on Eestis palju erinevaid valikuid. Siin on mõned populaarsed kindlustusfirmad, mida võiksid kaaluda.

Ergo

ERGO kindlustus pakub laia valikut kindlustusvõimalusi, sealhulgas liiklus-, kasko-, reisi- ja kodukindlustust. Saad teha kahjuavaldusi ja pikendada või muuta olemasolevaid kindlustuslepinguid ERGO e-kontoris. Kui juhtub õnnetus, siis saad ERGO Autoabi abiga abi Eestis ja Euroopas.

Seesam

Seesam kindlustus pakub kasko-, liiklus-, reisi- ja kodukindlustust. Lisaks on neil ka spetsialiseerunud kindlustuslahendusi, näiteks ehitus- ja transpordikindlustus. Seesam on tuntud oma mugava klienditeeninduse poolest ja nende kindlustuslepingud on selged ja arusaadavad.

If

If kindlustus on Põhjamaade juhtiv kahjukindlustusselts, kellel on üle 3,6 miljoni kliendi Põhjamaades ja Baltikumis. If pakub laia valikut kindlustusvõimalusi, sealhulgas liiklus-, kasko-, reisi- ja kodukindlustust. Samuti pakuvad nad spetsialiseerunud kindlustuslahendusi, nagu näiteks ehitus- ja transpordikindlustus.

LHV

LHV kindlustus pakub kasko-, liiklus-, reisi- ja kodukindlustust. LHV kindlustuse kliendid saavad kasutada ka LHV mobiiliäppi, et teha kindlustusmakseid ja esitada kahjuavaldusi. Lisaks pakuvad nad ka spetsialiseerunud kindlustuslahendusi, nagu näiteks ehitus- ja transpordikindlustus.

BTA

BTA kindlustus pakub laia valikut kindlustusvõimalusi, sealhulgas kasko-, liiklus-, reisi- ja kodukindlustust. Samuti pakuvad nad spetsialiseerunud kindlustuslahendusi, näiteks ehitus- ja transpordikindlustus. BTA on tuntud oma kiire ja professionaalse klienditeeninduse poolest.

Gjensidige

Gjensidige kindlustus pakub kasko-, liiklus-, reisi- ja kodukindlustust. Gjensidige kindlustuslepingud on selged ja arusaadavad ning nende klienditeenindus on kiire ja professionaalne. Lisaks pakuvad nad ka spetsialiseerunud kindlustuslahendusi, näiteks ehitus- ja transpordikindlustus.

PZU

PZU kindlustus pakub laia valikut kindlustusvõimalusi, sealhulgas kasko-, liiklus-, reisi- ja kodukindlustust. Samuti pakuvad nad spetsialiseerunud kindlustuslahendusi, näiteks ehitus- ja transpordikindlustus. PZU on tuntud oma kiire ja professionaalse klienditeeninduse poolest.

Inges

Inges kindlustus pakub laia valikut kindlustusvõimalusi, sealhulgas kasko-, liiklus-, reisi- ja kodukindlustust. Lisaks pakuvad nad ka spetsialiseerunud kindlustuslahendusi, näiteks ehitus- ja transpordikindlustus. Inges kindlustuslepingud on selged ja arusaadavad ning nende klienditeenindus on kiire ja professionaalne.

Salva

Salva kindlustus pakub kasko-, liiklus-, reisi- ja kodukindlustust. Lisaks pakuvad nad ka spetsialiseerunud kindlustuslahendusi, nä

Kindlustuseltside võrdlus

Kui soovid kindlustusfirmade vahel valida, on oluline teha võrdlus erinevate kindlustusseltside vahel. Võrdlemine aitab sul leida parima hinna ja kaitse oma kindlustusvajadustele. Siin on mõned olulised tegurid, mida tuleks kindlustusseltside võrdlemisel arvestada:

Hinnad

Kindlustusfirmade hinnad võivad erineda sõltuvalt kindlustuskaitse ulatusest, kliendi profiilist ja kindlustusseltsi poliitikast. Seetõttu on oluline võrrelda erinevate kindlustusfirmade hindu, et leida sobivaim pakkumine. Võrdluse tegemisel tuleks arvestada ka kindlustusmaksete sagedusega, et leida sobivaim maksegraafik.

Kaitse ulatus

Kindlustusfirmade pakutav kaitse ulatus võib samuti erineda. Seetõttu on oluline uurida kindlustuspoliitikat, et veenduda, kas kindlustus kaitseb sinu vajadusi. Näiteks, kui soovid kindlustada oma sõidukit, siis tuleks uurida erinevaid kindlustussummasid, kindlustuskaitse ulatust ja omavastutuse suurust.

Teenindus

Kindlustusfirmade teenindus võib samuti erineda. Seetõttu on oluline uurida kindlustusfirmade teeninduse kvaliteeti, et veenduda, et saad vajadusel kiire ja tõhusa teeninduse. Näiteks võid uurida kindlustusfirmade klienditeeninduse kättesaadavust, vastuse kiirust ja klienditeenindajate professionaalsust.

Võrdlus

Allpool olev tabel näitab erinevate kindlustusfirmade pakkumisi. Võrdle neid, et leida sobivaim pakkumine oma kindlustusvajadustele.

KindlustusfirmaKaskokindlustusÕnnetusjuhtumikindlustus
Kindlustushind.eeAlates 150€Alates 10€ kuus
If KindlustusAlates 170€Alates 10€ kuus
ERGO KindlustusAlates 160€Alates 8€ kuus

Märkus: Tabelis esitatud hinnad on informatiivsed ja võivad erineda sõltuvalt kindlustuskaitse ulatusest ja kliendi profiilist. Enne kindlustuse ostmist tuleks kindlustusseltsiga ühendust võtta, et saada täpsemat teavet hinnakujunduse kohta.