Kindlustus

Poliis.ee kindlustus

Poliis.ee kindlustuse ülevaade

Kui otsid soodsa hinnaga kindlustust, siis Poliis.ee on kindlasti üks võimalus. Poliis.ee on kindlustusteenuse pakkuja, kelle kindlustusandja on If P&C Insurance AS. Poliis.ee pakub erinevaid kindlustusliike, sealhulgas autokindlustust ja reisikindlustust.

Kui soovid sõidukile kindlustust võtta, siis võid Poliis.ee lehel kindlustuslepingu sõlmida. Kindlustuslepingu sõlmimisel tuleb täita kindlustuspoliisi taotlus, kus tuleb märkida sõiduki andmed ja kindlustuskaitse tingimused. Poliis.ee autokindlustuse tingimused on kättesaadavad nende veebilehel.

Liikluskahjude korral on kindlustuskohustus Eestis seadusega ette nähtud. Poliis.ee pakub liikluskindlustust, mis katab liiklusõnnetuse korral tekitatud kahjud. Liikluskindlustus on kehtiv Eestis, Euroopa Majanduspiirkonna (sealhulgas Euroopa Liidu) riikides ja Šveitsis.

Kaskokindlustus on vabatahtlik kindlustus, mis katab sõidukile tekitatud kahjud. Kaskokindlustusega saad taotleda liikluskahju hüvitamist olenemata õnnetuse süüdlasest. Lisaks õnnetustele on sõiduk kaskokindlustusega kindlustatud ka kuritegevuse ning loodusjõudude tekitatud kahjude vastu. Poliis.ee kasko saad vormistada Eesti Vabariigis registreeritud, kuni 20 aasta vanustele sõidu- ja pakiautodele.

Reisikindlustus on kindlustus, mis katab reisil tekkida võivad ootamatud kulud. Poliis.ee reisikindlustus kaitseb sind näiteks haigestumise, reisi ärajäämise, pagasi kadumise ja muude ootamatute olukordade eest. Reisikindlustuse tingimused on kättesaadavad Poliis.ee veebilehel.

Kahjud Ja Nende Käsitlus

Poliis.ee kindlustus kaitseb sind erinevate kahjude eest, mis võivad sinu sõidukile tekkida. Kahju suurus ja käsitlus sõltuvad juhtunud õnnetuse liigist ning kindlustuslepingu tingimustest.

Kui juhtub õnnetus, siis on oluline kohe võtta ühendust Poliis.ee klienditeenindusega. Kahjukäsitluse protsess on kiire ja lihtne ning selle käigus selgitatakse välja, kas kahju on kindlustusega kaetud ning milline on omavastutuse suurus.

Kui sinu sõiduk on sattunud õnnetusse või avariisse ning tekkinud on kahju, siis on oluline täita kahjuteade võimalikult kiiresti. Kahjuteade on võimalik esitada internetis või otse Poliis.ee koostööpartneritest autoteenindustes.

Kahjujuhtumi käsitlus sõltub õnnetuse liigist. Näiteks, kui sinu sõiduk on sattunud otsasõitu loomale, inimesele või jalgrattale, siis on kahju kindlustusega kaetud. Kui sinu sõiduk on sattunud tulekahju või loodusjõudude tekitatud kahju, siis on kahju samuti kindlustusega kaetud.

Vandalismi või varguse korral tuleb esmalt teavitada politseid ning seejärel täita kahjuteade. Kui sinu sõiduk on varastatud või röövitud, siis on oluline teavitada politseid ning võtta ühendust Poliis.ee klienditeenindusega.

Kahjujuhtumi käsitlus on kiire ja lihtne ning kogu protsessi käigus saad sa pidevalt infot kahju käsitluse kulgemise kohta. Poliis.ee kindlustus kaitseb sind erinevate kahjude eest ning tagab sulle rahuliku meele ka kõige ootamatumates olukordades.

Euroopa Ja Teised Riigid

Kui oled kavandamas reisi Euroopa Majanduspiirkonna (sh Euroopa Liidu) riikidesse või Šveitsi, siis piisab tavalisest liikluskindlustuse poliisist. Kui aga plaanid sõita Euroopa Majanduspiirkonna riikidest väljapoole, siis on vajalik ka roheline kaart. Roheline kaart on kohustuslik väljaspool Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriike.

Kui reisid Suurbritanniasse, siis liikluskindlustuse poliis kehtib seal ka peale Suurbritannia Euroopa Liidust lahkumist. Kui aga reisid Valgevenesse, Venemaale, Albaaniasse, Andorrasse, Aserbaidžaani, Bosnia ja Hertsegoviinasse, Makedooniasse, Marokosse, Moldovasse, Montenegrosse, Serbiasse, Tuneesiasse, Türgisse või Ukrainasse, siis on vajalik ka roheline kaart.

Roheline kaart on rahvusvaheline liikluskindlustuse tõend, mis tõendab, et sinu sõiduk on kindlustatud vastavalt kehtivatele nõuetele. Roheline kaart on vajalik välisriikides liiklemiseks ning see tuleb kaasa võtta igal välisriiki minekul. Rohelise kaardi saab tasuta.

Reisimine Ja Kindlustus

Kui plaanid välismaale reisida, on oluline mõelda ka kindlustusele. Reisikindlustus tagab, et oled kaitstud ootamatute õnnetuste ja haigestumiste korral. Poliis.ee pakub erinevaid reisikindlustuse pakette, mis kaitsevad sind erinevate riskide vastu.

Enne reisi alustamist tasub kindlustuse tingimused hoolikalt läbi lugeda ja veenduda, et oled endale sobiva kindlustuskaitse valinud. Poliis.ee reisikindlustuse paketid sisaldavad meditsiiniabi kaitset, mis on kohustuslik osa reisikindlustusest. See kaitse hüvitab haigestumise ja õnnetusjuhtumite korral ravi- ja transpordikulud.

Kui reisid koos kaasliiklejatega, on oluline mõelda ka nende kindlustuskaitsele. Poliis.ee reisikindlustuse paketid võimaldavad valida ka kaasliiklejatele kindlustuskaitse. Nii saad olla kindel, et oled kaitstud kaasreisijate ootamatute õnnetuste korral.

Poliis.ee reisikindlustus pakub ka erinevaid lisakaitseid, mis võivad olla kasulikud erinevates olukordades. Näiteks saad valida pagasikindlustuse, mis kaitseb sinu pagasit ootamatute kadumiste ja kahjustuste korral. Samuti pakub Poliis.ee reisitõrke kaitset, mis kaitseb sinu reisi ootamatute tõrgete ja viivituste korral.

Autoabi Ja Muud Teenused

Kui oled Poliis.ee kindlustuse klient, siis saad kasutada erinevaid autoabi teenuseid, mis aitavad sind erinevate olukordade korral. Autoabi teenuste hulka kuuluvad näiteks autoabi Eestis ja välismaal, autoabi metsloomakahju korral, autoabi rehvipurunemise korral ja palju muud.

Kui sul tekib vajadus autoabi teenuse järele, siis saad selle tellida kindlustustelefoni kaudu või iseteeninduskeskkonna kaudu. Kindlustustelefon on avatud ööpäevaringselt, seega saad abi igal ajal, kui seda vajad.

Kui sul on kehtiv boonusklass, siis saad autoabi teenuseid kasutada soodsama hinnaga. Boonusklasse on kokku 12 ning mida kõrgem boonusklass, seda soodsam on kindlustusmakse ning seda rohkem soodustusi saad kasutada.

Poliis.ee kindlustuse iseteeninduskeskkond võimaldab sul mugavalt ja kiirelt hallata oma kindlustuslepinguid ning teha erinevaid toiminguid, nagu näiteks kahjuavalduste esitamine ja kindlustusmaksete tasumine. Iseteeninduskeskkonda saad logida sisse oma ID-kaardi või mobiil-ID abil.

Kui sul tekib küsimusi või probleeme kindlustusega seoses, siis saad abi Poliis.ee kindlustustelefonist või iseteeninduskeskkonnast. Poliis.ee klienditeenindus on sulle alati abiks ning aitab lahendada kõikvõimalikke probleeme, mis kindlustusega seoses võivad tekkida.

Seadusandlus Ja Õigusaktid

Kui ostate kindlustust Poliis.ee-st, siis on oluline teada, et kindlustuslepingud on reguleeritud võlaõigusseaduse ja liikluskindlustuse seadusega. Need seadused määravad kindlustuslepingute tingimused ja nõuded.

Liikluskindlustuse seadus kohustab igat sõidukit, mis liigub Eesti teedel, olema kaetud liikluskindlustusega. See kindlustus kaitseb teisi liiklejaid juhul, kui teie sõiduk põhjustab õnnetuse. Kui olete sõiduki omanik, siis peate kindlustuse sõlmima. Peale sõiduki omandamist peab uus omanik kindlustuslepingu ümber tegema oma nimele.

Poliis.ee pakub liikluskindlustust koostöös PZU-ga. PZU on üks suurimaid kindlustusettevõtteid Baltikumis ja neil on pikaajaline kogemus kindlustusvaldkonnas. Kui sõlmite liikluskindlustuse lepingu Poliis.ee-s, siis saate kindlustusteenuse PZU-lt.

Lisaks liikluskindlustusele pakub Poliis.ee ka kaskokindlustust. Kaskokindlustus on vabatahtlik kindlustus, mis kaitseb teie sõidukit erinevate kahjude eest, nagu näiteks vargus, tulekahju, loodusõnnetused jne. Kaskokindlustuse saate valida vastavalt oma sõiduki kasutamise otstarbele.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas leida sobiv liikluskindlustus?

Sobiva liikluskindlustuse leidmiseks on oluline võrrelda erinevate kindlustusfirmade pakkumisi ning leida enda jaoks parim lahendus. Poliis.ee kodulehel saad võrrelda erinevate kindlustusfirmade liikluskindlustuse hindu ning leida enda jaoks sobiva paketi.

Milline kindlustusfirma pakub parimat liikluskindlustust?

Liikluskindlustuse pakkujate võrdlemisel tuleks arvestada mitme erineva faktoriga, nagu näiteks hinnad, kindlustustingimused, klienditeenindus jne. Poliis.ee kodulehel saad võrrelda erinevate kindlustusfirmade liikluskindlustuse hindu ning leida enda jaoks sobiva paketi.

Kuidas kasutada liikluskindlustuse kalkulaatorit?

Liikluskindlustuse kalkulaatori kasutamine on lihtne. Poliis.ee kodulehel saad sisestada oma sõiduki andmed ning valida sobiva kindlustusperioodi. Kalkulaator arvutab välja sinu liikluskindlustuse hinna ning saad valida sobiva kindlustuspaketi.

Millised on liikluskindlustuse tingimused ja nõuded?

Liikluskindlustuse tingimused ja nõuded on reguleeritud Eesti Vabariigi seadustega. Liikluskindlustuse lepingu sõlmimisel tuleks kindlasti tutvuda kindlustustingimustega ning veenduda, et kõik tingimused on arusaadavad ja vastavad sinu vajadustele.

Kuidas vormistada liikluskindlustus?

Liikluskindlustuse vormistamiseks tuleb esmalt valida sobiv kindlustusfirma ning seejärel sisestada oma sõiduki andmed ning valida sobiv kindlustusperiood. Liikluskindlustuse lepingu sõlmimiseks tuleb esitada kindlustusfirmale vajalikud dokumendid ning tasuda kindlustusmakse.

Kuidas saada abi liiklusõnnetuse korral?

Liiklusõnnetuse korral tuleks esmalt tagada enda ja teiste osapoolte turvalisus ning seejärel teavitada kindlustusfirmat juhtunust. Kindlustusfirma aitab edasiste toimingutega ning korraldab kahju hüvitamise vastavalt kindlustuslepingus sätestatud tingimustele.