Kindlustus

Salva kindlustus

Salva Kindlustuse AS Tutvustus

Salva Kindlustuse AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusselts, mis on tegutsenud juba üle kahekümne viie aasta. Salva Kindlustus pakub täisteenust nii era- kui ka äriklientidele ning on tõusnud üheks juhtivaimaks kindlustusseltsiks Eestis.

Salva Kindlustusel on kontor Tallinnas, aadressil Pärnu mnt 16, Harju maakond, Kesklinna linnaosa. Lisaks on Salva Kindlustusel esindused üle Eesti, et pakkuda klientidele parimat teenust.

Salva Kindlustus pakub mitmeid erinevaid kindlustusliike, sealhulgas liikluskindlustust, kodukindlustust, reisikindlustust, varakindlustust, vastutuskindlustust, õnnetusjuhtumikindlustust ja palju muud. Salva Kindlustus pakub ka erinevaid kindlustuslahendusi ettevõtetele, sealhulgas transpordi-, ehitus- ja tootmisettevõtetele.

Salva Kindlustus on tuntud oma professionaalse ja usaldusväärse teeninduse poolest ning on võtnud endale eesmärgiks pakkuda klientidele parimat kindlustuskaitset. Kui otsid usaldusväärset kindlustusseltsi, siis Salva Kindlustus on kindlasti üks parimaid valikuid Eestis.

Kindlustusliigid

Kui soovid kaitsta oma vara või enda vastutusvõimet, siis on kindlustus parim valik. Salva Kindlustus pakub laia valikut kindlustusliike, mis sobivad erinevatele vajadustele. Siin on mõned kindlustusliigid, mida Salva pakub:

Liikluskindlustus

Kui oled auto omanik, siis on liikluskindlustus kohustuslik seadusega. Liikluskindlustus hüvitab kahjud, mida sa võid põhjustada teistele liiklejatele. Salva pakub liikluskindlustust, mis kaitseb nii sinu kui ka teiste liiklejate vara ja tervist.

Kahjukindlustus

Kahjukindlustus kaitseb sinu vara ootamatute kahjude eest. See hõlmab erinevaid riske, nagu tulekahju, vargus, loodusõnnetused jne. Salva pakub laia valikut kahjukindlustuse liike, mis sobivad erinevatele vajadustele.

Vastutuskindlustus

Kui sul on ettevõte või oled eraisik, kes soovib kaitsta enda vastutusvõimet, siis on vastutuskindlustus hädavajalik. See kaitseb sind juhul, kui sa põhjustad kahju teisele inimesele või tema varale. Salva pakub vastutuskindlustust, mis kaitseb sind ootamatute kulude eest.

Õnnetusjuhtumikindlustus

Õnnetusjuhtumikindlustus kaitseb sind juhul, kui sa saad õnnetuse tagajärjel vigastada või hukkad. See hüvitab kulud, mis on seotud sinu ravimisega ja taastumisega. Salva pakub õnnetusjuhtumikindlustust nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Varakindlustus

Varakindlustus kaitseb sinu vara ootamatute kahjude eest. See hõlmab erinevaid riske, nagu tulekahju, vargus, loodusõnnetused jne. Salva pakub laia valikut varakindlustuse liike, mis sobivad erinevatele vajadustele.

Reisikindlustus

Kui plaanid reisida, siis on reisikindlustus hädavajalik. See kaitseb sind ootamatute kulude eest, mis võivad seotud olla reisi tühistamisega, pagasi kadumisega või haigestumisega välismaal. Salva pakub reisikindlustust, mis kaitseb sind erinevate riskide eest.

Klienditeenindus

Salva Kindlustuse AS pakub oma klientidele mitmekülgset klienditeenindust, mis on kättesaadav erinevates kanalites. Saadaval on nii e-keskkond, telefon, faks kui ka e-post.

Kui soovid kiiret ja mugavat teenindust, siis soovitame kasutada e-keskkonda nimega e-Salva. E-keskkond võimaldab Sul lihtsalt ja mugavalt registreerida end Salva Kindlustuse kliendiks, muuta enda kontaktandmeid või muuta ja lõpetada kehtivaid kindlustuslepinguid. E-keskkonnas saab ka esitada kahjuavaldusi ning jälgida kindlustusjuhtumite käiku.

Kui Sul on tekkinud küsimusi kindlustuse kohta või soovid midagi täpsustada, siis võid alati helistada Salva klienditeenindusse telefonil +372 6800 500. Klienditeenindajad vastavad hea meelega kõigile Sinu küsimustele ning aitavad leida lahendusi erinevatele kindlustusprobleemidele.

Kui soovid midagi dokumentaalselt tõestada, siis saad saata faksi numbrile +372 6800 501. Samuti võid kirjutada e-kirja aadressile [email protected], kus klienditeenindajad vastavad Sinu kirjale esimesel võimalusel.

Salva Kindlustuse AS klienditeenindus on alati valmis aitama ja nõustama erinevates kindlustusküsimustes.

Ettevõtte Kogemus Ja Kvaliteet

Salva Kindlustuse AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusselts, millel on enam kui 25-aastane kogemus kindlustusteenuste osutamisel. Ettevõtte pikaajaline kogemus ja teadmised kindlustusvaldkonnas võimaldavad pakkuda kvaliteetseid teenuseid, mis vastavad kliendi vajadustele.

Salva Kindlustus on tuntud oma kvaliteetsete teenuste poolest, mis on saavutatud tänu ettevõtte pühendumusele kliendi rahulolu tagamisele. Ettevõte pakub laia valikut kindlustusteenuseid, mille hulka kuuluvad näiteks varakindlustus, vastutuskindlustus, õnnetusjuhtumikindlustus ja sõidukikindlustus. Kõik teenused on kvaliteetsed ja vastavad kõrgetele standarditele.

Salva Kindlustus on tuntud ka oma korrektse asjaajamise poolest. Ettevõte järgib kõiki kindlustusvaldkonna seadusi ja eeskirju, tagades seeläbi oma klientidele turvalise ja usaldusväärse teenuse. Lisaks on Salva Kindlustusel kogenud ja professionaalne meeskond, kes aitab klientidel leida sobivaid kindlustuslahendusi ning tagab kiire ja tõhusa kahjukäsitluse.

Täisteenused

Salva Kindlustus pakub täisteenust, mis hõlmab kõiki peamisi kahjukindlustustooteid. Nende kahjukindlustustoodete hulka kuuluvad kasko- ja liikluskindlustus, tulekindlustus, õnnetusjuhtumikindlustus ning loodusjõudude kindlustus.

Salva Kindlustus on üks juhtivamaid täisteenust pakkuvaid kindlustusseltse Eestis. Nende kogemus ja teadmised kindlustuse valdkonnas on pikaajalised ning teenused on kvaliteetsed ning kliendi jaoks igas olukorras korrektne asjaajamine on tagatud.

Kui soovite kindlustada oma sõidukit, siis Salva pakub kasko- ja liikluskindlustust. Salva kaskokindlustus hõlmab kõiki olulisi riske, nagu näiteks vargus, tulekahju, vandalism jne. Salva liikluskindlustus katab kahjud, mis võivad tekkida teistele liiklejatele, kui olete põhjustanud liiklusõnnetuse.

Salva pakub ka tulekindlustust, mis hõlmab kahjusid, mis võivad tekkida tulekahju tagajärjel. Lisaks pakuvad nad õnnetusjuhtumikindlustust, mis katab kahjusid, mis võivad tekkida ootamatute õnnetuste tagajärjel.

Salva Kindlustus pakub ka loodusjõudude kindlustust, mis katab kahjusid, mis võivad tekkida näiteks tormi, üleujutuse või maalihke tagajärjel.

Ettevõtte Juhtimine

Salva Kindlustuse AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusselts, mis on tegutsenud juba üle kahekümne viie aasta. Ettevõtte juhtimisorganid on vastavalt Salva Kindlustuse AS põhikirjale aktsionäride üldkoosolek, nõukogu ja juhatus. Nende funktsioone, õigusi ja kohustusi reguleerivad Eesti Vabariigi seadused, ettevõtte asutamisleping ja põhikiri, samuti ettevõtte sisemised protseduurireeglid ja eeskirjad.

Salva Kindlustuse AS-i juhatuse liikmed vastutavad ettevõtte igapäevase tegevuse eest. Juhatus teeb otsuseid ettevõtte tegevuse kohta ja esindab ettevõtet. Salva Kindlustuse AS-i juhatuse liikmed on Tiit Pahapill (juhatuse esimees) ja Kaido Jõeleht.

Nõukogu ülesanne on jälgida, et juhatus täidaks oma ülesandeid seaduslikult ja ettevõtte huvides. Nõukogu liikmed valib aktsionäride üldkoosolek. Salva Kindlustuse AS-i nõukogu liikmed on Tiit Pahapill (nõukogu esimees), Kaido Jõeleht, Indrek Kasela ja Toomas Tiivel.

Aktsionäride üldkoosolek on kõrgeim juhtimisorgan, kes otsustab ettevõtte strateegia, tegevuskava ja eelarve. Aktsionäride üldkoosolek valib nõukogu liikmed ja otsustab ettevõtte juhtimise üle. Salva Kindlustuse AS-i suurimad aktsionärid on Tiit Pahapill ja Kaido Jõeleht.

Salva Kindlustuse AS-i juhtimine on professionaalne ja läbipaistev. Ettevõtte juhtimisorganid teevad otsuseid ettevõtte huvides ning järgivad Eesti Vabariigi seadusi ja ettevõtte põhikirja.

Müügipunktid Ja E-Keskkond

Salva Kindlustus pakub oma klientidele mitmeid võimalusi kindlustuslepingute sõlmimiseks. Kui soovid aga lepingut sõlmida otse esinduses või müügipunktis, on sul selleks võimalus.

Salva Kindlustusel on üle Eesti esindusi ja müügipunkte, kus saad oma kindlustusvajadusi täpsustada ja lepinguid sõlmida. Kõik esindused ja müügipunktid on varustatud kvalifitseeritud töötajatega, kes aitavad sul leida sobiva kindlustuslahenduse.

Lisaks on Salva Kindlustusel olemas ka mugav e-keskkond, kus saad kindlustuslepinguid sõlmida ja muuta. E-keskkond on kättesaadav ööpäevaringselt ning selle kasutamine on lihtne ja mugav. E-keskkonnas saad muuta oma kontaktandmeid, vaadata kehtivaid kindlustuslepinguid, sõlmida uusi lepinguid ning palju muud.

Kui soovid kindlustuslepingut sõlmida e-keskkonnas, siis on sul selleks vaja internetiühendust ja arvutit või nutiseadet. E-keskkonnas saad valida erinevate kindlustusliikide vahel ning võrrelda erinevate kindlustusandjate tingimusi. Samuti saad e-keskkonnas lepinguid muuta ja lõpetada.

Ettevõtte Registrikood Ja Isikukood

Kui soovid uurida Salva Kindlustuse AS ametlikke andmeid Eesti äriregistris, siis on sul vaja teada ettevõtte registrikoodi. Salva Kindlustuse AS registrikood on 10284984. Registrikood on unikaalne number, mis antakse igale juriidilisele isikule Eestis. Registrikoodi abil saab hõlpsasti kontrollida ettevõtte seaduslikkust ja õiguslikku staatust.

Lisaks registrikoodile on Salva Kindlustuse AS-l ka isikukood. Isikukood on unikaalne number, mis antakse igale füüsilisele isikule Eestis. Isikukoodi abil saab hõlpsasti kontrollida isiku tausta ja isikuandmeid. Salva Kindlustuse AS esindusõigusega isikud ja nõukogu liikmed on samuti registreeritud isikukoodiga.

Kui soovid uurida Salva Kindlustuse AS ametlikke andmeid, siis saad seda teha Eesti äriregistri kaudu. Eesti äriregister sisaldab teavet kõigi Eestis registreeritud juriidiliste isikute ja füüsiliste isikute kohta. Registrist leiad üldandmed, isikuandmed, registrikaardi ajaloo, tegelikud kasusaajad, majandusaasta aruanded, põhikirjad ja muud dokumendid.

Salva Kindlustuse AS Kapital

Salva Kindlustuse AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusselts, mis on tegutsenud alates 1993. aastast. Salva Kindlustuse AS-i kapital on ligikaudu 5,7 miljonit eurot. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas.

Salva Kindlustuse AS-i kapitali suurus tagab kindlustusseltsi finantsstabiilsuse ja võimekuse tagada oma klientidele kvaliteetset kindlustusteenust. Salva Kindlustuse AS on üks juhtivaid kindlustusseltse Eestis, pakkudes kliendisõbralikke ja paindlikke kindlustuslahendusi.

Salva Kindlustuse AS-i kapital on täielikult Eesti kapitalil põhinev. Ettevõtte eesmärk on pakkuda kvaliteetset kindlustusteenust Eesti inimestele ja ettevõtetele. Salva Kindlustuse AS-i kapitali suurus tagab, et kindlustusselts on finantsiliselt võimeline täitma kõiki oma kohustusi klientide ees.

Salva Kindlustuse AS-i kapital ei ole seotud USA kapitaliga. Ettevõtte kapital on täielikult Eesti päritolu. Salva Kindlustuse AS on pühendunud oma klientidele ja pakub kvaliteetset teenust, mis vastab kõrgeimatele standarditele.

Ettevõtte Tegevus Leedus

Salva Kindlustuse AS on Eesti kindlustusettevõte, kuid selle teenused on kättesaadavad ka Leedus. Kui vajate kindlustust Leedus, võite pöörduda Salva Kindlustuse poole.

Salva Kindlustus pakub Leedus järgmisi kindlustusliike:

 • Mootorsõidukikindlustus
 • Kaskokindlustus
 • Liikluskindlustus
 • Varakindlustus
 • Reisikindlustus
 • Õnnetusjuhtumikindlustus

Kui soovite kindlustada oma sõidukit, kodu või vara Leedus, võite leida sobiva kindlustusliigi Salva Kindlustuse valikust. Salva Kindlustus pakub laia valikut kindlustusliike, mis kaitsevad teie vara erinevate riskide eest.

Salva Kindlustuse klienditeenindus on saadaval ka Leedus. Kui teil on küsimusi kindlustuse kohta või soovite esitada kahjunõude, võite pöörduda Salva Kindlustuse klienditeeninduse poole. Salva Kindlustus pakub oma klientidele kiiret ja professionaalset teenindust ning aitab teil lahendada kindlustusjuhtumeid.

Ettevõtte Portfell

Salva Kindlustuse AS pakub laia valikut kindlustuslahendusi, mis hõlmavad erinevaid riske ja valdkondi. Ettevõtte portfell sisaldab järgmisi kindlustusliike:

 • Liikluskindlustus
 • Kaskokindlustus
 • Varakindlustus
 • Vastutuskindlustus
 • Reisikindlustus
 • Õnnetusjuhtumikindlustus
 • Tervisekindlustus
 • Kinnisvarakindlustus
 • Ehituskindlustus

Liikluskindlustus on kohustuslik igale sõidukile Eestis. Salva Kindlustuse AS pakub kohustuslikku liikluskindlustust, mis tagab kahju hüvitamise kolmandale isikule. Kaskokindlustus kaitseb sõidukit erinevate ohtude eest, nagu näiteks vargus, tulekahju, loodusõnnetused jne.

Ettevõtte varakindlustus kaitseb ettevõtte vara erinevate riskide eest, nagu näiteks tulekahju, vargus, veekahjustused jne. Vastutuskindlustus kaitseb ettevõtet võimalike kahjuhüvitiste eest, mida ettevõte võib kohustatud olema kolmandale isikule maksma.

Reisikindlustus kaitseb reisijaid erinevate ohtude eest, mis võivad tekkida reisi ajal, nagu näiteks haigestumine, reisi ärajäämine või hilinemine jne. Õnnetusjuhtumikindlustus tagab kindlustatule hüvitise õnnetusjuhtumi korral.

Tervisekindlustus pakub kindlustatule kaitset erinevate terviseprobleemide eest, nagu näiteks haigused, traumad jne. Kinnisvarakindlustus kaitseb kinnisvara omanikku erinevate riskide eest, nagu näiteks tulekahju, vargus, veekahjustused jne. Ehituskindlustus kaitseb ehitusobjekti erinevate riskide eest, nagu näiteks tulekahju, vargus, vandalism jne.

Salva Kindlustuse AS pakub erinevaid kindlustusliike, mis kaitsevad nii eraisikuid kui ka ettevõtteid erinevate ohtude eest. Ettevõtte portfell sisaldab laia valikut kindlustusliike, mis tagavad kindlustatule kaitse erinevate riskide eest.

Teenused Era- Ja Äriklientidele

Salva Kindlustus pakub laias valikus kahjukindlustustooteid nii era- kui ka äriklientidele. Siin on mõned teenused, mida Salva pakub:

Liikluskindlustus

Salva liikluskindlustus on kohustuslik kindlustus, mis kaitseb sõidukijuhti ja teisi liiklusõnnetuses osalenud isikuid. Salva liikluskindlustus hüvitab kahjud, mida kindlustatud sõiduk võib põhjustada teistele isikutele või nende varale. Salva pakub ka lisakaitseid, nagu näiteks sõiduki varguse, tulekahju ja loodusõnnetuste kindlustus.

Kaskokindlustus

Salva kaskokindlustus on vabatahtlik kindlustus, mis kaitseb kindlustatud sõidukit erinevate ohtude eest, nagu näiteks liiklusõnnetus, vargus, tulekahju, loodusõnnetus jne. Salva pakub erinevaid kaskokindlustuse pakette, mis võimaldavad valida just endale sobiva kindlustuskaitse.

Vara- ja vastutuskindlustus

Salva pakub ka laias valikus vara- ja vastutuskindlustustooteid, mis kaitsevad nii era- kui ka äriklientide vara ja vastutust. Näiteks kaitseb vara kindlustus kodu, mööbli, elektroonika ja muu vara eest, samas kui vastutuskindlustus kaitseb klienti võimalike kahjude eest, mida ta võib teistele isikutele põhjustada.

Reisikindlustus

Salva reisikindlustus kaitseb klienti ootamatute sündmuste eest reisil olles, nagu näiteks haigestumine, õnnetus, pagasi kadumine jne. Salva pakub erinevaid reisikindlustuse pakette, mis võimaldavad valida just endale sobiva kindlustuskaitse.

Salva Kindlustus pakub oma klientidele kaasaegset e-keskkonda www.salva24.ee, kus saab mugavalt sõlmida kindlustuslepinguid, esitada kahjunõudeid ja hallata oma kindlustuslepinguid. Lisaks on Salval 18 esindust ja müügipunkti üle Eesti, kus saab saada professionaalset nõustamist kindlustusküsimustes.

Ettevõtte Teadmised

Salva Kindlustuse AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusselts, mis on tõusnud üheks juhtivaimaks täisteenust pakkuvaks seltsiks Eestis. Ettevõtte teadmised ja kindlustuskogemus on aastate jooksul pidevalt kasvanud ning täna on Salva Kindlustusel suur teadmiste pagas erinevate kindlustusvaldkondade kohta.

Salva Kindlustuse AS-i teadmised hõlmavad laia valikut kindlustusvaldkondi, sealhulgas kodu-, sõiduki-, reisi- ja õnnetusjuhtumikindlustus. Ettevõtte kindlustusagendid on koolitatud ja pädevad nõustama kliente erinevate kindlustusvajaduste osas ning aitama neil valida sobivaid kindlustuslahendusi vastavalt nende individuaalsetele vajadustele.

Salva Kindlustusel on ka suur kogemus kindlustusjuhtumite lahendamisel. Ettevõttel on kogenud kahjukäsitlusmeeskond, kes aitab klientidel kiirelt ja professionaalselt lahendada kindlustusjuhtumeid ning tagada, et kliendid saavad oma kindlustushüvitised õigeaegselt ja õiglaselt.

Salva Kindlustuse AS-i teadmised ja kogemused on aluseks sellele, et ettevõte saab pakkuda kõrge kvaliteediga kindlustusteenuseid ning tagada klientide rahulolu. Kui otsite usaldusväärset kindlustusseltsi, kes suudab teie kindlustusvajadusi täita, siis Salva Kindlustus on teie jaoks õige valik.

Asjaajamine

Salva Kindlustuse iseteenindus võimaldab Sul kiirelt ja mugavalt hallata kõiki kindlustusega seotud toiminguid. Saad hallata oma poliise, arveid ja volitusi ning jälgida kahjukäsitluse toiminguid. Kõik vajalikud ja olulised toimingud saad era- või ärikliendina teha kiirelt ja muretult just siis, kui Sul vaja on.

Korrektne asjaajamine on väga oluline, et kindlustusjuhtumitest saaks kiirelt ja sujuvalt üle saada. Salva Kindlustus pakub professionaalset ja usaldusväärset teenust, et aidata Sul kindlustusjuhtumite korral kõik vajalikud toimingud õigeaegselt teha.

Kui Sul tekib kindlustusjuhtum, siis on oluline teada, mida teha ja kuidas käituda. Salva Kindlustus pakub Sulle juhendamist ja nõustamist, et tagada korrektne asjaajamine ning aidata Sul kiirelt ja sujuvalt kindlustusjuhtumitest üle saada.

Salva Kindlustus teeb kõik endast oleneva, et tagada korrektne ja tõhus asjaajamine. Saad kindel olla, et Sinu kindlustusjuhtumid on Salva Kindlustuse professionaalsete ja kogenud spetsialistide kätes.

Küsimused ja vastused

Kas Salva pakub kodukindlustust?

Jah, Salva pakub mitmeaastaseid kodukindlustuse lepinguid, mis tagavad turvatunde ja kaitsevad kodu ootamatute õnnetuste eest. Kodukindlustus hõlmab näiteks tulekahju, veeavarii, varguse ja loodusõnnetuste kahjusid.

Millised on Salva reisikindlustuse tingimused?

Salva reisikindlustus kaitseb sind ootamatute õnnetuste eest reisil olles. Reisikindlustus hõlmab näiteks haigestumist, õnnetusjuhtumit, pagasi kadumist või viivitust. Salva reisikindlustuse tingimused sõltuvad kindlustuslepingust, seega tutvu kindlasti enne lepingu sõlmimist tingimustega.

Millist kaitset pakub Salva kaskokindlustus?

Salva kaskokindlustus kaitseb sinu sõidukit ootamatute õnnetuste eest. Kaskokindlustus hõlmab näiteks liiklusõnnetust, vargust, tulekahju ja loodusõnnetusi. Salva kaskokindlustus pakub erinevaid kaitseid vastavalt kindlustuslepingule, seega tutvu kindlasti enne lepingu sõlmimist tingimustega.

Kuidas saab sõlmida Salva kindlustuslepingut?

Salva kindlustuslepingu saab sõlmida mitmel erineval viisil. Kõige lihtsam ja mugavam viis on sõlmida kindlustusleping internetis Salva e-poes. Samuti saab kindlustuslepingu sõlmida lähimas Salva esinduses või müügipunktis. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvu kindlasti tingimustega.

Millised on Salva kindlustuse klienditoe kontaktid?

Salva kindlustuse klienditugi on saadaval tööpäevadel kella 8.30-17.00. Klienditoe telefoninumber on 6830 500 ja e-posti aadress on [email protected]. Samuti saab abi ja nõu küsida lähimas Salva esinduses või müügipunktis.

Millised on Salva kindlustuse maksetingimused?

Salva kindlustuse maksetingimused sõltuvad kindlustuslepingust. Enamasti on võimalik maksta kindlustusmakseid mitmel erineval viisil, näiteks pangaülekandega, internetipangas või sularahas. Maksetingimused on täpsemalt kirjeldatud kindlustuslepingu tingimustes.