Kindlustus

Iizi kindlustus

Iizi Kindlustus Ülevaade

Kui otsid kindlustust, mis on lihtne, mugav ja usaldusväärne, siis Iizi kindlustus on just see, mida vajad. Iizi kindlustusmaakler pakub laia valikut kindlustusteenuseid, mis hõlmavad kõiki olulisi eluvaldkondi, sealhulgas kodu, auto, reisimine ja tervis.

Iizi kindlustusmaakler aitab sul leida sobiva kindlustuslahenduse, mis vastab sinu vajadustele ja eelarvele. Iizi spetsialistid on alati valmis jagama oma teadmisi ja kogemusi, et aidata sul teha parim valik.

Kui oled kindlustusvõtja, siis Iizi kindlustus pakub sulle palju eeliseid. Näiteks saad kõik oma kindlustuspoliisid hõlpsasti hallata Iizi äpi abil. Lisaks saad alati kiiresti ja lihtsalt leida kõik vajalikud dokumendid ja arved.

Iizi kindlustus on ka usaldusväärne partner, kes aitab sul hoida meelerahu. Kui midagi juhtub, võid alati loota Iizi toele ja abi. Iizi kindlustusmaakler aitab sul kiiresti ja tõhusalt lahendada kõik kindlustusjuhtumid.

Iizi Kindlustuse Tüübid

Iizi Kindlustus pakub erinevaid kindlustuse tüüpe, et kaitsta sind ja sinu vara ootamatute kahjude eest. Allpool on välja toodud Iizi Kindlustuse peamised kindlustuse tüübid.

Sõidukikindlustus

Kui soovid oma sõidukit kaitsta ootamatute kahjude eest, siis on Iizi Kindlustuse sõidukikindlustus just õige valik. Sõidukikindlustus kaitseb sinu sõidukit erinevate ohtude eest, nagu näiteks vargus, tulekahju, vandalism ja loodusõnnetused.

Liikluskindlustus

Liikluskindlustus on Eestis kohustuslik kõigile sõidukitele, millega osaletakse liikluses. Iizi Kindlustus pakub liikluskindlustust, mis kaitseb sinu vastutust kolmandate isikute ees liiklusõnnetuse korral. Liikluskindlustus hüvitab kahjud, mis on põhjustatud teistele isikutele või nende varale.

Reisikindlustus

Kui plaanid reisi, siis on oluline kaaluda ka reisikindlustuse olemasolu. Iizi Kindlustus pakub reisikindlustust, mis kaitseb sind ootamatute sündmuste, nagu näiteks haigestumine või reisi tühistamine, eest. Reisikindlustus võib hõlmata ka pagasi ja reisidokumentide kadumist või vargust.

Õnnetusjuhtumikindlustus

Õnnetusjuhtumikindlustus kaitseb sind ja sinu lähedasi ootamatute õnnetuste eest. Iizi Kindlustus pakub õnnetusjuhtumikindlustust, mis hüvitab sinu meditsiinikulud ja muud kulud õnnetusjuhtumi korral.

Kaskokindlustus

Kaskokindlustus kaitseb sinu sõidukit ootamatute kahjude eest, mis tekivad liikluses. Iizi Kindlustus pakub kaskokindlustust, mis hüvitab sinu sõiduki kahjud näiteks liiklusõnnetuse, varguse või vandalismi korral.

Kodukindlustus

Kodukindlustus kaitseb sinu kodu ja seal olevat vara ootamatute kahjude eest. Iizi Kindlustus pakub kodukindlustust, mis hüvitab näiteks tulekahju, veekahjustuse või varguse korral tekkinud kahjud.

Iizi Rakendus

Rakenduse Funktsioonid

Iizi Rakendus on kindlustusmaakler Iizi poolt loodud rakendus, mis võimaldab sul oma kindlustuspoliisidega seotud toiminguid teha mugavalt ja kiirelt oma nutiseadme kaudu. Rakendusel on mitmeid kasulikke funktsioone, mis aitavad sul hoida oma kindlustuspoliisid korras ning tagavad sulle meelerahu.

Üks oluline funktsioon on võimalus logida sisse oma iizi kontole, kus saad vaadata oma kindlustuspoliise, nende kehtivusaega ja tingimusi. Lisaks saad ka oma kindlustuspoliise muuta või uusi sõidukeid lisada.

Teine oluline funktsioon on teavituste süsteem, mis annab sulle teada, kui su kindlustuspoliisi kehtivusaeg hakkab lõppema või kui on toimunud mõni oluline muudatus sinu kindlustuspoliisis. See tagab sulle alati õigeaegse info sinu kindlustuspoliiside kohta.

Rakenduse Kasutamine

Rakenduse kasutamine on lihtne ja mugav. Esimese sammuna tuleb alla laadida iizi rakendus oma nutiseadmesse. Seejärel saad logida sisse oma iizi kontole, kus näed oma kindlustuspoliise ja nende kehtivusaega.

Kui soovid muuta oma kindlustuspoliisi, siis saad seda teha rakenduse kaudu. Lisaks saad ka uusi sõidukeid lisada või vana kindlustuspoliisi lõpetada.

Teavituste süsteemi kasutamiseks tuleb lubada rakendusel saata teateid sinu nutiseadmesse. Seejärel hakkad sa saama teateid, kui su kindlustuspoliisi kehtivusaeg hakkab lõppema või kui on toimunud mõni oluline muudatus sinu kindlustuspoliisis.

Iizi Kindlustuse Haldamine

Kui olete Iizi kindlustuse klient, on teil võimalus oma kindlustusega seotud asju hõlpsalt hallata. Iizi pakub oma klientidele mitmeid võimalusi, et nad saaksid oma kindlustusega seotud küsimused kiiresti ja lihtsalt lahendada.

Kahjuabi

Kui olete kahju saanud, on Iizi kahjuabi teie jaoks olemas. Kahjuabi aitab teil kahju kiiresti lahendada ja saada asjakohast nõu. Kui olete kahju saanud, siis võtke kahjuabi meeskonnaga ühendust ja nad aitavad teid edasi.

Arveldamine

Iizi pakub lihtsat ja mugavat viisi kindlustusarvete tasumiseks. Saate tasuda oma kindlustusarveid kaardimakse või kuutasude abil. Kui teil on küsimusi oma arvete kohta, siis võtke ühendust Iizi klienditeenindusega ja nad aitavad teid edasi.

IIZI Kindlustuse Kliendid

Kui otsite kindlustuslahendusi, siis IIZI Kindlustusmaakler AS on üks parimaid valikuid. IIZI on kindlustusmaakler, kes pakub laias valikus kindlustusteenuseid nii era- kui ka äriklientidele. Siin on mõned asjad, mida peaksite teadma IIZI kliendina.

Eraklient

IIZI Kindlustusmaakler AS pakub eraklientidele erinevaid kindlustuslahendusi, nagu kodukindlustus, reisikindlustus, õnnetusjuhtumikindlustus ja tervisekindlustus. IIZI kindlustuslahendused aitavad teil oma elu kindlustada ning tagavad teile meelerahu.

Kodukindlustus on oluline kaitse Sinu kodu ja varale. IIZI pakub kodukindlustust, mis hõlmab kahjusid, mis võivad tekkida Sinu kodus või selle varas. Lisaks saate valida ka kindlustuskaitse, mis hõlmab ka Sinu vastutust kolmandate isikute ees.

Reisikindlustus on oluline, kui soovite reisida välismaale. IIZI reisikindlustus aitab katta teie reisiga seotud kulud, nagu meditsiiniline abi, reisi tühistamine ja pagasi kadumine.

Äriklient

IIZI Kindlustusmaakler AS pakub ka äriklientidele kindlustuslahendusi. IIZI ärikliendid saavad valida erinevate kindlustuslahenduste vahel, nagu näiteks vastutuskindlustus, varakindlustus ja transpordikindlustus.

Vastutuskindlustus on oluline kaitse, kui teie ettevõte tekitab kolmandatele isikutele kahju. Vastutuskindlustus kaitseb teie ettevõtet kahjude eest, mida võite tekitada oma klientidele, töötajatele või muudele kolmandatele isikutele.

Varakindlustus on oluline kaitse teie ettevõtte varale. Varakindlustus kaitseb teie ettevõtte vara, nagu hooned, seadmed ja inventar. Kui teil on varakindlustus, saate katta kahjusid, mis võivad tekkida teie ettevõtte varale.

Transpordikindlustus on oluline kaitse, kui teie ettevõte tegeleb kaubaveoga. Transpordikindlustus kaitseb teie ettevõtte kaupu, mis võivad tekkida transpordi ajal. Kui teil on transpordikindlustus, saate katta kahjusid, mis võivad tekkida kaupadele, mis on teel teie ettevõttesse.

Iizi Kindlustuse Kontaktid

Kui soovid saada rohkem teavet Iizi kindlustuse kohta, siis on sul võimalik ühendust võtta nende klienditeenindusega. Iizi Kindlustusmaakler AS-i kontaktandmed on järgmised:

  • Telefon: +372 520 9851
  • E-post: [email protected]
  • Aadress: Tartu mnt 18, Tallinn 10115

Iizi kindlustuse klienditeenindus on avatud E-R 09:00-17:00, lõunapausiga 13:00-13:30. Kui sul tekib mõni küsimus või probleem kindlustusega seoses, siis võid alati nendega ühendust võtta.

Lisaks sellele pakub Iizi kindlustus ka 24/7 klienditoe teenust. Kui sul tekib õnnetus või probleem kindlustusega seoses väljaspool tavapärast tööaega, siis saad nendega ühendust võtta ööpäevaringselt.

Iizi kindlustusmaakler AS pakub erinevaid kindlustusteenuseid, sealhulgas liikluskindlustust, kaskokindlustust, reisikindlustust, kodukindlustust ja rohelist kaarti. Kui soovid saada rohkem teavet nende teenuste kohta, siis võid külastada nende veebisaiti või võtta nendega ühendust.

Iizi kindlustusmaakler AS on GrECo Grupi ettevõte ning nende teenuseid pakub Iizi Kindlustusmaakler AS. Kui sul tekib küsimusi kindlustuse kohta või kui soovid leida parima kindlustuspakkumise, siis võid alati pöörduda Iizi kindlustuse poole.

Iizi Kindlustuse Lisateenused

Kui oled juba valinud endale sobiva liiklus- või kaskokindlustuse, siis võid kaaluda ka Iizi Kindlustuse lisateenuste kasutamist. Need teenused aitavad sul olla veelgi kindlam ja muretum, teades, et oled erinevate ootamatuste korral kaitstud.

Roheline kaart

Kui plaanid sõita välismaale, siis võid vajada rohelist kaarti. Roheline kaart on dokument, mis tõendab, et sinu sõiduk on kindlustatud ning vastab teises riigis kehtivatele nõuetele. Iizi Kindlustuse kliendid saavad rohelise kaardi tellida mugavalt ja kiirelt meie kodulehelt.

Iizi Tervis

Iizi Tervis on lisateenus, mis pakub kiiret ja mugavat lahendust sinu tervisemuredele. Kui sul on vaja kiiresti arstiabi, siis saad helistada Iizi Tervise infotelefonile ning saada professionaalset nõu. Lisaks on võimalik tellida ka perearsti konsultatsiooni videokõne teel.

COVID-19 lisakaitse

COVID-19 pandeemia on toonud kaasa palju ebakindlust ja muret. Seetõttu pakub Iizi Kindlustus oma klientidele COVID-19 lisakaitset, mis hüvitab kulud juhul, kui saad COVID-19 diagnoosi ning pead seetõttu oma reisi või ürituse tühistama või edasi lükkama.

Maaklerleping

Maaklerleping on teenus, mis annab sulle võimaluse kasutada Iizi Kindlustuse professionaalset abi kindlustuse valimisel ja sõlmimisel. Meie maaklerid aitavad sul leida sobivaima kindlustuslahenduse ning esindavad sind kindlustusjuhtumi korral.

Iizi Kindlustuse Eelised

Kui otsite kindlustuslahendust, mis võimaldab teil aega säästa ja teeb kindlustuse hankimise lihtsaks, siis Iizi Kindlustus on just see, mida otsite. Iizi Kindlustus pakub mitmeid eeliseid, mis muudavad kindlustuse hankimise kiireks ja mugavaks.

Ajavõit

Iizi Kindlustus pakub teile võimalust hankida kindlustust mugavalt oma nutitelefoni või arvuti kaudu. Te ei pea enam kulutama aega kindlustuse hankimiseks kohapeal käimisele. Iizi äpiga on Sul kindlustused alati kaasas, arved lihtsasti leitavad, liikluskindlustus tuletab end ise meelde ning reisikindlustus ei unune enam kunagi.

Lihtsus

Iizi Kindlustus teeb kindlustuse hankimise lihtsaks ja mugavaks. Iizi veebilehel on võimalik võrrelda erinevaid kindlustuspakkumisi ja valida endale sobivaim. Kui teil tekib küsimusi, siis võite alati pöörduda Iizi spetsialistide poole, kes aitavad teil leida parima lahenduse.

Eesti Kindlustusmaakler

Iizi Kindlustus on Eesti kindlustusmaakler, mis tähendab, et nad on spetsialiseerunud Eesti kindlustusturule. See tähendab, et nad tunnevad Eesti kindlustusturgu hästi ja oskavad pakkuda teile parimat lahendust. Iizi Kindlustus on kindlustusmaakler, mis tähendab, et nad ei ole kindlustusseltsi esindajad, vaid nad töötavad teie huvides.

Kokkuhoid

Iizi Kindlustus pakub teile võimalust leida parim kindlustuspakkumine, mis võimaldab teil kokku hoida raha. Iizi Kindlustus võrdleb erinevaid kindlustuspakkumisi ja aitab teil leida parima lahenduse. See tähendab, et te ei pea enam kulutama aega ja energiat erinevate kindlustuspakkumiste võrdlemisele, vaid võite jätta selle töö Iizi spetsialistidele.

Korduma kippuvad küsimused

Millised on odavaimad liikluskindlustuse pakkujad?

Odavaimad liikluskindlustuse pakkujad Eestis on tavaliselt Eesti Kindlustus, ERGO Kindlustus, If Kindlustus, Salva Kindlustus ja Seesam Kindlustus. Kuid hind ei ole alati ainus kriteerium, mida tuleks kindlustusfirmat valides arvestada.

Kuidas leida sobivat autokindlustust?

Sobiva autokindlustuse leidmiseks on oluline teada oma vajadusi ja eelarvet. Kindlustusfirmad pakuvad erinevaid kindlustusliike ning kindlustuskaitse ulatus ja hinnad võivad erineda. Enne kindlustuse sõlmimist võiks uurida erinevate kindlustusfirmade pakkumisi ja võrrelda neid omavahel.

Millised on LHV kindlustuse põhitingimused?

LHV kindlustus pakub erinevaid kindlustusliike, sh liikluskindlustust, kaskokindlustust, reisikindlustust ja kodukindlustust. Nende kindlustuslepingute põhitingimused võivad erineda, kuid üldiselt hõlmavad need kindlustuskaitse ulatust, kindlustusjuhtumite käsitlemist ja hüvitamist.

Millised on Swedbank kindlustuse eelised?

Swedbank kindlustus pakub erinevaid kindlustusliike, sh liikluskindlustust, kaskokindlustust, reisikindlustust ja kodukindlustust. Nende kindlustuslepingute eelised võivad erineda, kuid üldiselt hõlmavad need kindlustuskaitse ulatust, kiiret kahjujuhtumi lahendamist ja võimalust saada abi 24/7.

Millised on PZU kindlustuse tagatised?

PZU kindlustus pakub erinevaid kindlustusliike, sh liikluskindlustust, kaskokindlustust, reisikindlustust ja kodukindlustust. Nende kindlustuslepingute tagatised võivad erineda, kuid üldiselt hõlmavad need kindlustuskaitse ulatust, kindlustusjuhtumite käsitlemist ja hüvitamist.

Kuidas saada liikluskindlustust läbi iizi?

Liikluskindlustuse saamiseks iizi kaudu tuleb külastada nende veebilehte või mobiilirakendust, valida sobiv kindlustusliik, täita vajalikud andmed ja sõlmida kindlustusleping. iizi pakub võimalust võrrelda erinevate kindlustusfirmade pakkumisi ning valida endale sobivaim variant.