Kindlustus

Ergo kindlustus

Ergo Kindlustuse Ülevaade

Kui otsite kindlustusfirmat, mis hoolib tulevikust ja pakub laia valikut kindlustusvõimalusi, siis Ergo Kindlustus on teie jaoks õige valik. Ergo pakub erinevaid kindlustuslahendusi, sealhulgas liiklus-, kasko-, kodu- ja reisikindlustust, samuti õigusabikulude kindlustust.

Ergo Kindlustus on tuntud oma klienditeeninduse kvaliteedi poolest. Nende e-kontor võimaldab teil kiiresti ja mugavalt sõlmida kindlustuslepinguid, pikendada olemasolevaid lepinguid ja esitada kahjuavaldusi. Lisaks saate e-kontoris arvutada kindlustuslepingu võimaliku maksumuse ja säästa sellega raha.

Liikluskindlustus on kohustuslik kõigile sõidukite omanikele Eestis. Ergo pakub liikluskindlustust koos tasuta Liiklus+ puksiiriabiga, mis tagab teie turvalisuse tee ääres. Kaskokindlustus kaitseb teie sõidukit erinevate ohtude eest, sealhulgas varguse, tulekahju ja loodusõnnetuste eest.

Kodu- ja reisikindlustus aitavad teil kaitsta oma vara ja reisiplaane ootamatute sündmuste eest. Ergo kodukindlustus hõlmab nii kodu sisu kui ka hoone kindlustust, samuti vastutuskindlustust. Ergo reisikindlustus hõlmab nii reisitõrke- kui ka reisitervisekindlustust, mis tagavad teie turvalisuse reisil olles.

Kindlustusleping ja Tingimused

Kui soovid sõlmida kindlustuslepingut ERGO kindlustusega, on oluline tutvuda kindlustustingimustega. Kindlustustingimused kirjeldavad kindlustuslepingu tingimusi, kohustusi ja vastutust, mida kindlustusandja ja kindlustusvõtja omavahel jagavad. Kindlustustingimused on oluline dokument, millele kindlustusleping tugineb.

ERGO kindlustuslepingute üldtingimused kehtivad uute kindlustuslepingute ja olemasolevate kindlustuslepingute uute kindlustusperioodide suhtes. Kindlustustingimustega on võimalik tutvuda ERGO veebilehel.

Kindlustuslepingu sõlmimisel kinnitad, et kindlustusandja on Sulle üldtingimused ja kindlustustingimused kättesaadavaks teinud, oled nendega tutvunud ning nõustud nendega. Kindlustuslepingu sõlmimisel tuleb täpsustada kindlustuslepingu kehtivusaeg, kindlustuskaitse ulatus, kindlustusmakse suurus ja muud lepingu tingimused.

ERGO kindlustus pakub erinevaid kindlustuslepinguid, sealhulgas kodukindlustuse lepinguid ja sõidukikindlustuse lepinguid. Kodukindlustuse lepingud sobivad inimestele, kes soovivad ise täpselt valida, mille vastu oma kodu või seal asuvat vara kindlustada (valikriskidega kindlustus). Võimalikud kindlustuskaitsed on tulekahju, veeavarii, loodusjõud, üleujutus, vandalism, murdvargus ja ajutise elukoha üürikulu.

Sõidukikindlustuse lepingud jagunevad kaheks: kaskokindlustus ja liikluskindlustus. Kaskokindlustus kaitseb sõidukit erinevate ohtude, näiteks varguse, tulekahju, loodusõnnetuste ja liiklusõnnetuste eest. Liikluskindlustus on aga kohustuslik kindlustus, mis kaitseb sõidukiga tekitatud kahju eest kolmandatele isikutele.

Ergo E-Kontor

Ergo E-Kontor on kiire ja mugav keskkond, kus saad soodushinnaga osta liiklus-, kasko-, kodu- ja reisikindlustust. E-kontoris saad lihtsasti arvutada kindlustuslepingu võimalikku maksumust ja näha isiklikku hinda pärast sisselogimist.

Ergo E-Kontoris on võimalik registreerida kasutajakonto, mis on vajalik kindlustuslepingute sõlmimiseks. Konto registreerimisel tuleb sisestada oma registrikood ja muud isikuandmed. Pärast konto loomist saad sisse logida ja alustada kindlustuslepingu sõlmimist.

Ergo E-Kontoris on võimalik sõlmida liikluskindlustuse lepinguid, mis tagavad kindlustuse juhtumi korral tasuta puksiirabiga kogu Euroopas 24h. Samuti on võimalik sõlmida kodu- ja reisikindlustuse lepinguid, mis tagavad kindlustunde ka välismaal viibides.

Ergo E-Kontoris on kõik kindlustuslepingud koondatud ühele platvormile, mis muudab kindlustuse sõlmimise lihtsaks ja mugavaks. E-kontoris on võimalik ka muuta enda isikuandmeid ja vaadata oma kindlustuslepingute ajalugu.

Hind ja Maksearvutus

Kui soovid osta kindlustust Ergost, on hind ja maksearvutus üks olulisemaid aspekte, mida tuleks kaaluda. Ergo pakub erinevaid kindlustusvõimalusi, mis sobivad erinevatele vajadustele ja eelarvetele.

Hind sõltub kindlustusliigist, kindlustussummadest, omavastutuse suurusest ja muudest teguritest. Kuid Ergo e-kontoris on lihtne arvutada kindlustusmakse, sisestades vajalikud andmed ja saades personaalse hinnapakkumise.

Maksearvutus on lihtne ja kiire. Ergo e-kontoris saad sisestada oma sõiduki andmed, kindlustusliigi ja muud vajalikud andmed ning saada koheselt teada, kui palju kindlustus maksab. Kui oled rahul hinnapakkumisega, saad kindlustuslepingu sõlmida vaid mõne hiireklõpsuga.

Ergost kindlustuse ostmine on lihtne ja mugav. Lisaks saad Ergo e-kontoris võrrelda erinevaid kindlustusvõimalusi ja valida endale sobivaima. Ergo pakub ka soodustusi, näiteks liikluskindlustusele võrreldes tavahinnaga 10% suurust soodustust.

Liikluskindlustus

Kui oled autoomanik, siis on liikluskindlustus kohustuslik. Liikluskindlustus on autokindlustuse liik, millega hüvitatakse Sinu sõidukiga tekitatud kahjud teisele osapoolele. Nii ei pea Sa tekitatud kahju ise oma vahenditest kinni maksma, vaid seda teeb Sinu kindlustusselts.

ERGO kindlustus pakub liikluskindlustust, mis sisaldab tasuta 24/7 puksiiriabi sõiduautodele ja mootorratastele kogu Euroopas. Kui peaksid sattuma liiklusõnnetusse, siis helista ERGO autoabi telefonile 655 5401 ja me viime Sinu sõiduauto või mootorratta sündmuskohale lähimasse remonditöökotta või hoiukohta (ERGO Liiklus+).

Lepingu sõlmimiseks ERGO e-kontoris ei kaasne kliendile muid kulusid. Liikluskindlustuse leping sõlmitakse alati tähtajalisena. Kindlustusperioodi saab kindlustusvõtja ise valida. Valides kindlustusperioodiks aasta, uueneb Sinu leping automaatselt. Aastast lühema perioodi puhul leping automaatselt ei uuene.

ERGO kindlustus pakub ka omavastutuse valikut. Omavastutus on kindlustusjuhtumi puhul kindlustusvõtja poolt kahju hüvitamisel ise kandma jääv summa. Omavastutuse suurus sõltub kindlustusjuhtumi liigist ning kindlustuslepingus kokku lepitud tingimustest.

Enne liikluskindlustuse sõlmimist on oluline teada oma sõiduki andmeid, nagu näiteks sõiduki mark, mudel, väljalaskeaasta, mootori võimsus ja VIN-kood. Need andmed on vajalikud, et kindlustusandja saaks hinnata kindlustusmakse suurust ja kindlustuskaitse ulatust.

ERGO kindlustus pakub liikluskindlustust -10% soodsamalt, kui sõlmid lepingu ERGO e-kontoris. Meie klientide poolt kõrgelt hinnatud kahjukäsitlus tagab kiire ja professionaalse abi kindlustusjuhtumi korral.

Kodukindlustus

Kodukindlustus on oluline, et kaitsta oma kodu ja vara ootamatute kahjude eest. ERGO pakub kahte kodukindlustuse paketti – ERGO Midi ja ERGO Maksi.

ERGO Midi sobib sulle, kui soovid ise valida, mille vastu oma kodu või vara kindlustada. Saad valida kindlustuse erinevate osade vahel, nagu koduse vara kindlustus, vastutuskindlustus ja laiendatud vastutuskindlustus. Kui sul on korter, maja, suvila või maakodu, saad selle kindlustada ERGO Midi paketiga.

ERGO Maksi pakub sulle võimalust saada ühekorraga maksimaalne kindlustunne. See pakett sisaldab kõiki ERGO Midi paketi kindlustusosi, kuid lisaks veel mõningaid täiendavaid kindlustusi. Näiteks saad kindlustada oma kodu ehituskonstruktsioonid, haljastuse ja aia.

ERGO kodukindlustusega saad kindlustada oma vara erinevate ohtude vastu, nagu tulekahju, vargus, vandalism, veekahjud ja loodusõnnetused. Kui sinu kodu või vara saab kahjustada, aitab ERGO sul leida kiirelt lahenduse ja hüvitada tekkinud kahjud.

ERGO kodukindlustus on saadaval ka lemmikloomakindlustuse lisateenusega. Kui sul on lemmikloom, saad kindlustada selle ootamatute terviserikete ja õnnetuste vastu.

Osta ERGO kodukindlustus mugavalt e-kontorist ning saad 10% soodustust. ERGO e-kontoris saad ka arvutada kindlustuslepingu võimaliku maksumuse, pikendada või muuta olemasolevaid kindlustuslepinguid ja esitada kahjuavaldusi.

Õigusabikulude ja Vastutuskindlustus

Kui soovid kaitsta ennast ja oma vara ootamatute õiguslike probleemide eest, siis on Ergo Kindlustusel hea uudis. Ergo pakub õigusabikulude kindlustust, mis hüvitab õiguslike vaidlustega seotud kulud ning aitab lahendada erinevaid õiguslikke probleeme.

Ergo õigusabikulude kindlustus katab nõustamiskulud, kohtukulud ja muud seotud kulud, mis võivad tekkida kindlustatud sõidukiga seoses. Kui oled Ergo õigusabikulude kindlustuse klient, siis saad nõu ja abi oma õiguste kaitsmisel. Kui tekib vaidlus, siis aitab Ergo koostööpartner DEAX Õigusbüroo OÜ lahendada probleemi.

Vastutuskindlustus on samuti oluline kindlustus, mida Ergo pakub. See kaitseb sind ja sinu vara juhul, kui oled põhjustanud kahju kolmandale isikule. Vastutuskindlustus katab kolmandale isikule tekitatud isiku- ja varakahjud seadusest tulenevalt. Kui oled tööandja, siis on sul kohustus tagada ohutu töökeskkond ning vastutuskindlustus aitab katta võimalikke kulusid, mis võivad tekkida töötajatele tekitatud kahju korral.

Ergo pakub ka õigusabi teenust, mis aitab lahendada erinevaid õiguslikke probleeme. Kui sul on vaja nõu või abi õiguslike küsimuste lahendamisel, siis saad pöörduda Ergo poolt pakutava õigusabi teenuse poole. Ergo koostööpartner DEAX Õigusbüroo OÜ aitab lahendada erinevaid õiguslikke probleeme ning annab nõu, kuidas kaitsta oma õigusi.

Lemmikloomakindlustus

Kui sul on lemmikloom, siis tead, kui tähtis on tema heaolu ja tervis. Kuid ootamatud terviseprobleemid ja õnnetused võivad juhtuda igal ajal, mis võivad kaasa tuua suured kulutused. Selleks, et kaitsta oma lemmiklooma ja oma rahakotti, võib olla mõistlik kaaluda lemmikloomakindlustuse ostmist.

ERGO kindlustus pakub lemmikloomakindlustust nii koertele kui ka kassidele. Kindlustus katab lemmiku ootamatud haigused ja õnnetused, mis võivad kaasa tuua suured veterinaarkulud. ERGO lemmikloomakindlustus hõlmab järgmist:

  • Ravikulude kindlustus: Kindlustus katab lemmiklooma ravikulud ootamatu haiguse või õnnetuse korral. Ravikulude kindlustus hüvitab veterinaarkulud kuni kindlustussumma ulatuses.
  • Vastutuskindlustus: Kindlustus katab kahju, mida sinu lemmikloom võib tekitada teistele inimestele või nende vara.
  • Lemmiku surma kindlustus: Kindlustus hüvitab lemmiku surma korral kindlustussumma ulatuses.

ERGO lemmikloomakindlustus on saadaval erinevate kaitseulatuste ja omavastutusega. Vali kaitseulatus vastavalt oma vajadustele ja eelarvele. Kindlustus on saadaval nii puhtatõulistele kui ka tõupaberita lemmikutele.

Kindlustuse ostmisel tuleb arvestada mõningate piirangutega. Kindlustus ei kata lemmiku tavalisi veterinaarkulusid, nagu vaktsineerimised ja regulaarsed arstivisiidid. Samuti ei kata kindlustus olemasolevaid haigusi ega vigastusi. Enne kindlustuse ostmist tutvu kindlasti kindlustustingimustega.

Lisakaitseid ja Autoabi

Kui soovid oma sõidukile lisakaitset pakkuda, siis ERGO kindlustusel on mitmeid võimalusi. Lisakaitseid saab valida ainult aastasele lepingule ja tavakasutusega sõidukile.

Üks võimalus on valida sõiduki õigusabikulude kindlustus, mis kaitseb sind õiguslike probleemide eest, mis võivad tekkida liikluses. Teine võimalus on valida põdrakasko, mis kaitseb sinu sõidukit põdrakahjustuste eest. Kui soovid kindlustada ka enda turvalisust, siis saad valida sõidukijuhi õnnetusjuhtumi kindlustuse.

ERGO pakub ka asendusauto nõuete hüvitamist, mis tähendab, et kui sinu sõiduk on remondis või varastatud, saad asendusauto kasutamise eest hüvitist. Lisaks on võimalik valida rehvi- ja puksiiriabi, mis pakub abi juhul, kui sinu sõiduk jääb teele.

ERGO autoabi on veel üks võimalus, kuidas saad oma sõiduki kindlustuskaitset laiendada. Autoabi pakub kiiret abi ootamatus olukorras, näiteks kui sinu sõiduk jääb teele või kui sul tekib tehniline probleem. Autoabi saab tellida läbi veebirakenduse ja on tasuta.

Kasko- ja Reisikindlustus

Kaskokindlustus on oluline kindlustus, mis kaitseb teie sõidukit ootamatute kahjude eest. ERGO kindlustuse kaskokindlustus pakub laia kaitset, mis sisaldab nii liiklus- kui ka parkimiskahjusid, vargust, tulekahju, loodusõnnetusi ja palju muud. Saate ise valida, millist kaitset teie sõiduk vajab, ning maksate vaid nende kaitsete eest, mida tegelikult vajate. ERGO kaskoga saate kaasa tasuta üleeuroopalise ERGO Autoabi.

Reisikindlustus on samuti oluline kindlustus, mis kaitseb teid ootamatute reisikulude eest. ERGO kindlustuse reisikindlustus pakub kaitset reisitõrke, pagasi kadumise, haigestumise ja palju muu eest. ERGOs ei pea te reisitõrke korral olema vaba raha uute piletite, transpordi ega majutuse jaoks. Lisaks saate kaasa Covid-19 kaitse.

Alates 13.12.2022 ei ole võimalik osta ERGO reisikindlustust Venemaale ja Valgevenesse reisimisel. Kuid ERGO kindlustus pakub laia valikut reisikindlustuse võimalusi, et kaitsta teid ootamatute reisikulude eest Euroopas ja mujal maailmas.

ERGO kindlustus pakub lihtsat ja mugavat võimalust kindlustuslepingute ostmiseks ja haldamiseks E-kontoris. Saate osta uusi kindlustuslepinguid, pikendada või muuta olemasolevaid kindlustuslepinguid ning esitada kahjuavaldusi. Lisaks saate ERGO Autoabi teenust, mis pakub abi kogu Euroopas.

Valige ERGO kindlustus ja hoidke oma sõidukit ja reisi turvalisena!

Kahjujuhtum ja Hüvitis

Kui oled ERGO kindlustuse klient, siis võid kindel olla, et kui peaksid juhtuma kahjujuhtum, siis saad abi ja hüvitist vastavalt kindlustuslepingus kokkulepitud tingimustele. Kahjujuhtumi korral on oluline esitada kahjuavaldus, et kindlustusandja saaks alustada hüvitise menetlemist.

Kahjuavalduse esitamiseks tuleb täita kahjuavalduse vorm, mis on saadaval ERGO kodulehel või ERGO esinduses. Vormi täitmine on lihtne ja selles tuleb esitada kahjujuhtumi kohta kõik oluline info, nagu kahjujuhtumi aeg ja koht, kahju suurus ning kahju põhjus. Kui kahju on tekkinud liiklusõnnetuse tagajärjel, siis tuleb esitada ka politsei koostatud protokoll.

Kahjuavalduse esitamisel on oluline täpsus ja detailsus, et kindlustusandja saaks kahjujuhtumi asjaolusid hinnata ning hüvitist välja maksta. Pärast kahjuavalduse esitamist võtab kindlustusandja ühendust ja alustab hüvitise menetlemist vastavalt kindlustuslepingus kokkulepitud tingimustele.

Hüvitise suurus sõltub kindlustuslepingus kokkulepitud tingimustest ning kahju suurusest. ERGO kindlustus pakub erinevaid kindlustuslahendusi, mis võimaldavad valida just endale sobiva kindlustuskaitse. Näiteks pakub ERGO liikluskindlustust, kodukindlustust, reisikindlustust ja õnnetusjuhtumikindlustust.

Ravikindlustus

ERGO kindlustus pakub sulle võimalust saada ravikindlustust, mis aitab sul pääseda eriarsti juurde ilma ravijärjekorras ootamata. Ravikindlustus aitab muuta arstiabi kiiremini kättesaadavaks ning katame ka tasuliste raviteenuste kulud. Kui taotled või pikendad elamisluba või viisat ning vajad selleks ravikindlustust, siis on ERGO kindlustus õige valik.

Vabatahtlik ravikindlustus on paindlik ja mugav lahendus, mis annab sulle kindlustunde, et saad vajadusel kiiresti ja kvaliteetset arstiabi. Ravikindlustuse koostööpartnerite juures saad kindlustusega arstiabi, kui oled tasunud kindlustusmaksed õigeaegselt.

ERGO kindlustus pakub sulle võimalust valida endale sobiv ravikindlustuse pakett vastavalt oma vajadustele. Pakettide hulgas on ka õnnetusjuhtumikindlustus, mis tagab sulle kindlustunde ka ootamatute õnnetuste korral.

Koostööpartneri vastuvõtule registreerudes ütle kindlasti, et sul on ERGO ravikindlustus. Arsti juurde minnes võta alati kaasa isikut tõendav dokument.

ERGO kindlustus aitab sul tagada endale kvaliteetse arstiabi ja kindlustunde, et oled alati kaitstud ootamatute terviseprobleemide korral.

Elukindlustus

Elukindlustus on oluline finantsvahend, mis aitab tagada Sinu ja Su pere finantsstabiilsust ootamatute sündmuste korral. Ergo kindlustus pakub erinevaid elukindlustuse lahendusi, mis aitavad kaitsta Sinu tulevikku.

Elukindlustus katab tavaliselt kahte peamist riski: surmariski ja invaliidsusriski. Surmariski korral makstakse kindlustussumma välja kindlustatud isiku surma korral. Invaliidsusriski korral makstakse kindlustussumma välja kindlustatud isiku invaliidsuse korral. Ergo kindlustus pakub erinevaid elukindlustuse lahendusi, mis sobivad erinevatele vajadustele.

Ergo kindlustuse elukindlustuslahendused sisaldavad erinevaid võimalusi, sealhulgas kindlustussumma suurust, kindlustusperioodi pikkust ja kindlustusmaksete suurust. Lisaks on võimalik valida erinevate lisakaitsete vahel, nagu näiteks kriitiliste haiguste kindlustus, mis katab raskete haiguste korral tekkinud kulud.

Ergo kindlustus aitab Sul leida parima lahenduse vastavalt Sinu vajadustele ja eelistustele. Kui soovid tagada enda ja oma pere finantsstabiilsust ootamatute sündmuste korral, siis vali Ergo kindlustus elukindlustuse lahendus.

Partnerid ja Kontaktandmed

ERGO kindlustus pakub laia valikut kindlustusteenuseid, mis hõlmavad nii era- kui ka ärikliente. ERGO koostööpartnerid on hoolikalt valitud, et tagada kõrge kvaliteet ja usaldusväärsus.

Kui oled ERGO ravikindlustuse klient, siis on Sul võimalik valida just see raviasutus, mis sobib kõige paremini Sinu vajadustega. ERGO vabatahtliku ravikindlustuse koostööpartnerite hulka kuuluvad mitmed tuntud haiglad ja kliinikud, nagu näiteks PERH, Ida-Tallinna Keskhaigla, Tartu Ülikooli Kliinikum jne. Koostööpartneri poole pöördumisel tuleb Sul tasuda vaid lepingust tulenev omaosalus.

ERGO kindlustus pakub ka laia valikut muid kindlustusteenuseid, nagu näiteks väikelaevakindlustus, elukindlustus, pensionikindlustus jne. ERGO koostööpartnerid on valitud hoolikalt, et tagada parim teenindus ja kliendikogemus.

Kui Sul tekib küsimusi või vajad abi, siis ERGO klienditeenindus on alati valmis Sind aitama. Infotelefon (+372) 610 6500 on avatud E-R kell 9-17. Lisaks on võimalik saata küsimusi ja taotlusi e-posti aadressile [email protected]

ERGO kindlustus on ka partneriks Luminori pangale, pakkudes erinevaid kindlustuslahendusi nende klientidele. Kui oled Luminori klient, siis võid saada ERGO kindlustusest lisateavet kindlustusvõimaluste kohta ning leida sobivaim lahendus just Sinu vajadustele.

Tavakasutus ja Hoiukoht

Kui sul on sõidu- või pakiauto, mida kasutad igapäevaselt, siis on tavakasutus kindlustus sulle sobiv valik. Tavakasutuse kindlustus hõlmab kohustuslikku liikluskindlustust ning kaskokindlustust, mis kaitseb sinu autot ootamatute kahjude eest.

Tavakasutuse kindlustuse puhul on oluline meeles pidada, et sõidukit ei tohi kasutada lühirendisõidukina, alarmsõidukina, õppesõidukina, veo, kuller- või taksoteenuse osutamisel või kokkuleppevedude (nt Uber, Bolt, Yandex) tegemisel. Kui soovid oma autot sellisel viisil kasutada, siis tuleks valida vastav kindlustus.

Hoiukohas seisva sõiduki kindlustuseks on võimalik valida ERGO Kasko kindlustus, mis kaitseb sinu autot varguse, tulekahju, vandalismi ja muude ootamatute sündmuste eest. Hoiukohas seisva sõiduki kindlustus on mõeldud autodele, mis seisavad pikemalt kasutamata ning mida ei kasutata igapäevaselt.

ERGO kindlustuse e-kontoris saad mugavalt osta tavakasutuse ja hoiukohas seisva sõiduki kindlustust. Lisaks saad esitada kahjuavalduse ning pikendada või muuta olemasolevaid kindlustuslepinguid. ERGO kindlustus pakub omavastutuse soodustust kasko- ja kodukindlustuse kahju korral, mis muudab kindlustuse veelgi soodsamaks ja taskukohasemaks.

Raha ja Kindlustusmakse

ERGO kindlustus pakub erinevaid kindlustuslahendusi, mis aitavad kaitsta sinu vara ja tagada turvatunde. Kindlustusmakse suurus sõltub kindlustusvõtja riskihinnangust ja valitud kindlustuskaitse ulatusest. Maksearvutus toimub vastavalt ERGO maksearvutuse tingimustele ning kindlustusmakse suurus kuvatakse nii e-kontori maksearvutusel kui ka kindlustuspoliisil.

ERGO kindlustus ei kaasne kliendile muid kulusid kindlustuslepingu sõlmimisel e-kontoris. Kindlustusmakse tasumine toimub vastavalt kokkulepitud tingimustele ja maksegraafikule. Kindlustusmakse võib olla ühekordne või perioodiline ning seda saab tasuda nii pangalingi kaudu kui ka otse ERGO kontorisse.

ERGO kindlustus pakub ka erinevaid soodustusi kindlustusmakse vähendamiseks. Näiteks võid saada soodustust, kui sul on juba olemas ERGO kindlustusleping või kui sa oled pikalt olnud kindlustusvõtja. Samuti võid sa saada soodustust, kui valid suurema omavastutuse või kui sul on turvalisem kodu või sõiduk.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kas Ergo Kindlustus pakub ka reisikindlustust?

Jah, Ergo Kindlustus pakub ka reisikindlustust. Reisikindlustus hõlmab erinevaid riske, nagu näiteks haigestumine, õnnetusjuhtumid, reisi tühistamine ja pagasi kadumine. Ergo Kindlustuse reisikindlustus võimaldab valida erinevate kaitsetasemete vahel vastavalt vajadusele.

Millised on Ergo Kindlustuse liikluskindlustuse tingimused?

Ergo Kindlustus pakub liikluskindlustust, mis hõlmab kohustuslikku liikluskindlustust ja kaskokindlustust. Kohustuslik liikluskindlustus kaitseb teisi liiklejaid, kui sa oled süüdi liiklusõnnetuses. Kaskokindlustus kaitseb aga sinu enda sõidukit erinevate riskide eest, nagu näiteks vargus, tulekahju ja liiklusõnnetus.

Millised on Swedbanki ja Ergo Kindlustuse koostöö tulemused?

Swedbank ja Ergo Kindlustus on koostööd teinud juba aastaid ning tulemused on olnud positiivsed. Koostöö on võimaldanud klientidel lihtsalt ja mugavalt sõlmida kindlustuslepinguid ning saada vajalikku abi ja tuge kindlustusjuhtumite korral.

Millised on BTA Kindlustuse ja Ergo Kindlustuse erinevused?

BTA Kindlustus ja Ergo Kindlustus on kaks erinevat kindlustusettevõtet, kellel on erinevad kindlustuslahendused ja tingimused. Enne kindlustuse sõlmimist tasub alati võrrelda erinevaid pakkumisi ja lepingutingimusi ning valida endale sobivaim lahendus.

Kuidas saada Ergo Kindlustuse kaudu kaskokindlustust?

Ergo Kindlustuse kaskokindlustuse saamiseks tuleb esmalt täita kindlustusavaldus ning saata see Ergo Kindlustusele. Kindlustusavalduse täitmisel tuleb märkida sõiduki andmed, kindlustusperiood ja kaitse ulatus. Pärast kindlustusavalduse esitamist teeb Ergo Kindlustus kindlustuspakkumise ning kui see sobib, siis saab kaskokindlustuse lepingu sõlmida.

Millised on Gjensidige liikluskindlustuse ja Ergo Kindlustuse erinevused?

Gjensidige ja Ergo Kindlustus on kaks erinevat kindlustusettevõtet, kellel on erinevad kindlustuslahendused ja tingimused. Enne kindlustuse sõlmimist tasub alati võrrelda erinevaid pakkumisi ja lepingutingimusi ning valida endale sobivaim lahendus.