Kindlustus

Gjensidige kindlustus

Gjensidige Kindlustus Ülevaade

Kui otsite usaldusväärset kindlustusettevõtet, siis Gjensidige kindlustus on kindlasti üks võimalus, mida kaaluda. Gjensidige kindlustus on Norra päritolu kindlustusettevõte, mis on tegutsenud juba üle 200 aasta. Ettevõte on laienenud ka Eestisse ning omab siin oma filiaali.

Gjensidige kindlustus pakub erinevaid kindlustustooteid, sealhulgas liikluskindlustust, sõidukikindlustust ja kodukindlustust. Ettevõtte liikluskindlustus vastab kõikidele seadusega kehtestatud nõuetele ning sõidukikindlustus kaitseb teie sõidukit erinevate ohtude eest. Kodukindlustus aga kaitseb teie kodu ja selle sisu erinevate õnnetuste eest.

Gjensidige kindlustus pakub ka reisikindlustust, mis kaitseb teid reisi ajal erinevate ohtude eest. Reisikindlustus hüvitab näiteks reisi ärajäämise, hilinemise ja katkemisega seotud kulud.

Gjensidige kindlustusel on Eestis oma filiaal, mis asub Tallinnas aadressil Sõpruse pst 145 C-korpus 4. korrus. Ettevõttega saab ühendust võtta telefoni teel numbril 611 6112 või e-posti teel aadressil info@gjensidige.ee. Gjensidige kindlustusel on ka registrikood 11193232 ning ADB Gjensidige Eesti filiaal.

Erinevad Kindlustustooted

Gjensidige kindlustus pakub erinevaid kindlustustooted, mis aitavad kaitsta sinu vara ja tagada sinu turvalisuse. Siin on mõned Gjensidige kindlustuse populaarsemad kindlustustooted:

Liikluskindlustus

Liikluskindlustus on kohustuslik kindlustus, mis kaitseb sind ja teisi liiklejaid liiklusõnnetuste korral. Gjensidige kindlustus pakub liikluskindlustust, mis kaitseb sind kahjude eest, mis on põhjustatud sinu poolt teistele isikutele või nende vara. Liikluskindlustuse hind sõltub mitmest tegurist, nagu näiteks sõiduki tüübist ja kasutamisest.

Kasko

Kaskokindlustus on vabatahtlik kindlustus, mis kaitseb sinu sõidukit erinevate ohtude eest, nagu näiteks vargus, tulekahju, vandalism või kokkupõrge teise sõidukiga. Gjensidige kindlustus pakub erinevaid kasko kindlustuse võimalusi, mis kaitsevad sinu sõidukit erinevate riskide eest. Kaskokindlustuse hind sõltub sõiduki tüübist ja kasutamisest.

Kodukindlustus

Kodukindlustus kaitseb sinu kodu ja sisustust erinevate ohtude eest, nagu näiteks tulekahju, vargus või üleujutus. Gjensidige kindlustus pakub kodukindlustust, mis kaitseb sinu vara erinevate riskide eest. Kodukindlustuse hind sõltub sinu kodu suurusest ja asukohast.

Reisikindlustus

Reisikindlustus kaitseb sind ja sinu vara reisimisega seotud ohtude eest, nagu näiteks haigus, õnnetus või reisi tühistamine. Gjensidige kindlustus pakub reisikindlustust, mis kaitseb sind erinevate riskide eest, mis võivad tekkida reisimise ajal. Reisikindlustuse hind sõltub reisi sihtkohast ja kestusest.

Õnnetusjuhtumikindlustus

Õnnetusjuhtumikindlustus kaitseb sind ja sinu perekonda õnnetusjuhtumite eest, mis võivad põhjustada kehavigastusi või surma. Gjensidige kindlustus pakub õnnetusjuhtumikindlustust, mis kaitseb sind erinevate riskide eest, mis võivad tekkida igapäevaelus. Õnnetusjuhtumikindlustuse hind sõltub kindlustussumma suurusest ja kindlustusperioodi pikkusest.

Varakindlustus

Varakindlustus kaitseb sinu vara erinevate ohtude eest, nagu näiteks vargus, tulekahju või loodusõnnetus. Gjensidige kindlustus pakub varakindlustust, mis kaitseb sinu vara erinevate riskide eest. Varakindlustuse hind sõltub kindlustussumma suurusest ja kindlustusperioodi pikkusest.

Ärikliendi Kindlustus

Kui oled ettevõtja, siis tead, kui oluline on oma vara kindlustamine. Gjensidige kindlustus pakub laias valikus kindlustuslahendusi, mis kaitsevad Sinu äritegevusega seotud varasid ja tegevusi.

Kui Sinu ettevõte kasutab sõidukeid, siis pakume erinevaid sõidukikindlustuse lahendusi, mis kaitsevad nii sõidukeid kui ka nendega seotud varasid. Meie kindlustuslahendused hõlmavad nii liikluskindlustust kui ka kaskokindlustust.

Lisaks sõidukikindlustusele pakume ka lahendusi, mis kaitsevad Sinu ettevõtte hooneid ja muud vara. Meie kindlustuslahendused hõlmavad ka masinate ja seadmete kindlustamist, vastutus- ja garantii kindlustust, töötajate kindlustust ja ehitusobjektide kindlustust.

Meie kindlustuslahendused on loodud vastavalt Sinu ettevõtte vajadustele. Meie professionaalne meeskond aitab Sul valida sobivaimad kindlustuslahendused, mis kaitsevad Sinu vara ja tegevusi.

Gjensidige kindlustus on Norra kvaliteediga kindlustus, mis pakub usaldusväärseid kindlustuslahendusi. Meie kindlustuslahendused on loodud vastavalt klientide vajadustele ning meie eesmärk on alati pakkuda kvaliteetset ja professionaalset teenust.

Kahju Teatamine ja Järgnevad Sammud

Kahju Teatamine

Kui olete Gjensidige kindlustuse klient ja teil on tekkinud kahju, siis on oluline teavitada sellest kindlustusandjat võimalikult kiiresti. Kahju saate teatada helistades meie 24-tunnisele autoabi numbrile 611 6112 või läbi meie veebilehe. Kui olete kahju teatanud, siis võtame teiega ühendust ning selgitame välja kahju põhjuse ja suuruse.

Kui olete sattunud liiklusõnnetusse, siis on oluline tagada, et õnnetuspaik ja osalejad on teistele liiklejatele nähtavad. Kui on vaja, siis helistage hädaabinumbrile 112. Samuti võtke kindlasti ühendust Gjensidige kindlustusega, et teavitada neid õnnetusest ja kahjust.

Järgnevad Sammud Õnnetuse Järgselt

Kui olete õnnetusest teavitanud Gjensidige kindlustust, siis järgneb kahjukäsitlusprotsess. Meie ekspert selgitab välja kahju põhjuse, suuruse ja juhtumi muud asjaolud ning lepib kokku remondi teostamise. Hüvitame kahju, kui kõik vajalikud asjaolud ja kahju suurus on selged, otsuse edastame sulle e-kirjaga või posti teel.

Kui olete sattunud liiklusõnnetusse, siis on oluline täita ka õnnetusjuhtumi vormistamise nõudeid. Vormistage kindlasti politseiga õnnetuse kohta protokoll ning võtke üles ka teiste osapoolte kontaktandmed. Samuti on oluline jälgida, et kõik kahju hinnangud ja remondi teostamised toimuksid koostööpartnerite juures, keda soovitab Gjensidige kindlustus.

Gjensidige Kindlustuse Test

Kui soovid olla kindel, et oled valinud oma sõidukile parima kindlustuse, siis võid teha Gjensidige kindlustuse testi. See on lihtne ja kiire viis leida sobiv kindlustus oma sõidukile.

Testi tulemusena saad teada, millised kindlustuskaitsed sobivad just sinu sõidukile kõige paremini. Samuti saad teada, milline kindlustus on kõige soodsam ja milline pakub kõige laiemat kaitset.

Gjensidige kindlustuse testis arvestatakse mitmeid erinevaid tegureid, näiteks sõiduki marki ja mudelit, kasutusotstarvet, sõiduki vanust ja palju muud. Seega saad kindel olla, et testi tulemusena saadud soovitused on just sinu sõiduki jaoks kõige sobivamad.

Lisaks sellele on Gjensidige kindlustuse testi tulemus kohe nähtav ning saad selle põhjal teha oma otsuse, milline kindlustus sulle kõige paremini sobib.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas valida sobivat liikluskindlustust?

Liikluskindlustuse valimisel on oluline arvestada oma vajaduste ja eelarvega. Gjensidige pakub erinevaid liikluskindlustuse lahendusi, sealhulgas kohustuslikku liikluskindlustust ja kaskokindlustust. Kohustuslik liikluskindlustus kaitseb teisi liiklejaid, kui sa oled põhjustanud õnnetuse. Kaskokindlustus kaitseb sinu enda sõidukit ja pakub täiendavat kaitset erinevate riskide vastu, nagu näiteks vargus, tulekahju või vandalism.

Millised on Gjensidige kasko kindlustuse tingimused?

Gjensidige kaskokindlustuse tingimused võivad erineda vastavalt kindlustuslepingule. Kaskokindlustus pakub laia kaitset, mis hõlmab erinevaid riske, nagu näiteks vargus, tulekahju, vandalism ja loodusõnnetused. Kaskokindlustuse tingimused võivad sisaldada ka erinevaid lisateenuseid, nagu näiteks asendusauto kasutamine või rehvide vahetus.

Millised on PZU liikluskindlustuse garantiid ja kaitse ulatus?

PZU pakub kohustuslikku liikluskindlustust, mis kaitseb teisi liiklejaid, kui sa oled põhjustanud õnnetuse. Lisaks sellele pakub PZU ka kaskokindlustust, mis kaitseb sinu enda sõidukit ja pakub täiendavat kaitset erinevate riskide vastu, nagu näiteks vargus, tulekahju või vandalism. PZU liikluskindlustuse garantiid ja kaitse ulatus võivad erineda vastavalt kindlustuslepingule.